czwartek, 30 maja 2013

Ciekawość to pierwszy stopień do...

To mój pierwszy post pisany na komórce więc nie będzie to post o wspomnieniach, muzyce czy innych ciekawostkach technologicznych, ale ponieważ tytuł bloga w taki lub inny sposób zmusza mnie do bycia ciekawskim (a co za tym idzie do zadawania pytań), więc ten post będzie całkowicie inny od wszystkiego co do tej pory chciałem napisać, ale mam nadzieje że się nie przestraszycie i że w mniejszym lub większym stopniu spróbujcie zaspokoić moją ciekawość :)

W ostatnim czasie zaczynam się zastanawiać nad dwoma dziwnymi zjawiskami, a wiem że Wy jako kobiety (bo wszyscy wiedzą że 90% blogerów to kobiety) możecie mi pomóc i odpowiedzieć na kilka pytań które mnie ostatnio bardzo zastanawiają, albo nie tyle pytania co pewne zjawiska:)

- Pierwsze co mnie tak interesuje to blogi Co Wy (czyt. kobiety) tak bardzo lubicie na tych blogach, że potraficie poświęcać im po kilka godzin dziennie?? Wiem że to może być dziwne pytanie dla Was, ale dla mnie jako mężczyzny (w dodatku bardzo ciekawskiego) to pytanie raczej normalne. Rzadko mnie widać w komentarzach bo większość blogów jest o kosmetykach lub o czymś co mnie bardzo rzadko interesuje, albo o czymś o czym poprostu nie potrafię napisać nic konkretnego w komentarzu, ale jednak przeglądając Wasze blogi widzę jak bardzo uwielbiacie komentować wszystko co dotyczy się waszego życia począwszy od kosmetyków a skończywszy na sałatkach, drinka choć, itp.


- Drugie co mnie tak interesuje to to dlaczego tak bardzo interesują Was wszystkie promocje??? Ja rozumiem że czasem każdy korzysta z różnych promocji bo jednak to okazja żeby czasem kupić sobie coś taniej, ale żeby pilnować gdzie i kiedy są jakieś promocje tylko dlatego żeby pochwalić się swoim koleżankom że coś udało nam się upolować gdzieś w jakimś mało znanym sklepie czy to internetowym czy też realnym to jak dla mnie to już trochę chore, np. ostatnio słyszałem że w Rossmannie jest promocja do -40% i nie zdziwiło by mnie to gdyby nie fakt że jeden Rossmann jest kilka metrów od mojego miejsca zamieszkania a o promocji dowiedziałem się od znajomej, a później kilka razy znalazłem gdzieś wspomnienia o tej promocji gdzieś na jakichś blogach:) Tak jak pisałem na początku posta jest to bardzo nietypowy post, ale mam nadzieje że zaciekawicie moją ciekawość i jeszcze jedno pytanie, czy takie posty jak ten w jakimś stopniu się Wam podobają i czy tego typu posty będą mile przez was odbierane żebym wiedział czy jest wogóle sens pisania czegoś takiego póki nie będę miał okazji wrócić do pełnej wersji bloggera;-)


  Pozdrawiam Pluton

1 komentarz:

  1. no to jestem wyjątkiem - nie skorzystałam z promocji Rossmanna i w tym czasie nawet go nie odwiedziłam (a mam w swoim mieście) - czyżbym była facetem? ;)

    OdpowiedzUsuń